iconnn

PŁYTA KOMÓRKOWA

Firma LDR-Ego funkcjonuje od 1997 roku jako przedsiębiorstwo prywatne z polskim kapitałem. Specjalizujemy się w produkcji innowacyjnego produktu jakim jest płyta komórkowa EcoBoard, stworzona w nowej technologii bez-ramowej. Możemy poszczycić się tym, iż jesteśmy pierwsi w Polsce oraz jedyni z nielicznych w Europie, produkujący ten unikatowy i nowoczesny produkt.

onas-plyta

PŁYTA
ECOBARD

Płyta komórkowa EcoBoard to innowacyjny produkt o wszechstronnym zastosowaniu. EcoBoard jest produkowana w nowej technologii bez-ramowej, i jest używana jako alternatywne rozwiązanie dla przemysłu meblarskiego.

onas-inspiracja2

INSPIRACJA
NATURĄ

Wykorzystaliśmy stworzony przez naturę doskonały kształt kratownicy o fakturze sinusoidalnych celi, co zapewnia naszym produktom niespotykaną wytrzymałość na zginanie i ściskanie przy jednoczesnej redukcji masy, nawet do 94%.

onas-technologie

NOWE
TECHNOLOGIE

Technologia, którą ciągle udoskonalamy pozwala nam osiągnąć niemożliwe do tej pory rozwiązania, a bogaty park maszynowy pozwala nam wyprodukować towar najwyższej jakości dostosowany do potrzeb klienta.

onas-zespol

ZESPÓŁ
SPECJALISTÓW

Nasz wykwalifikowany zespół pracowników zawodowo zajmuje się obróbką płyt i materiałów pochodnych. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę oraz najwyższą jakość wykonania.

Technologia, którą ciągle udoskonalamy oraz bogaty park maszynowy pozwala nam osiągnąć niemożliwe do tej pory rozwiązania

Płyta komórkowa EcoBoard to ekologiczny, innowacyjny oraz konkurencyjny produkt o wszechstronnym zastosowaniu na rynku meblarskim i nie tylko.

Jesteśmy pierwsi w Polsce oraz jedni z nielicznych w Europie, produkujący tak innowacyjny produkt, jakim jest właśnie płyta EcoBoard.

ikona-oferta

OFERTA

Firmę LDR-Ego tworzą profesjonaliści ciągle podnoszący swe kwalifikacje. Zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją – sięgamy po najnowsze rozwiązania, aby dostarczyć Państwu produkt idealny, spełniający najwyższe wymogi jakościowe. Wybierając spośród naszej oferty otrzymujecie Państwo gwarancję otrzymania nowoczesnego produktu dopasowanej do Waszych potrzeb w rozsądnej cenie.

Nasze innowacje

PŁYTA KOMÓRKOWA

Według Twojego projektu

FORMATKI / ELEMENTY

Znamy Twoje potrzeby

USŁUGI