ikona-onas

O NAS

Firma LDR-Ego funkcjonuje od 1997 roku jako przedsiębiorstwo prywatne z polskim kapitałem. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych mebli zbudowanych w nowej bezramowej technologii. Jesteśmy pierwszymi w Polsce oraz jednymi z nielicznych w Europie wytwarzający tak innowacyjne produkty. Nasze meble charakteryzuje przede wszystkim nowoczesność, funkcjonalność oraz dokładność wykonania. Produkty firmy LDR-Ego kształtują domy i mieszkania, tworzą nową, lepszą jakość dla Twojej przestrzeni życiowej, dlatego jesteśmy najlepszym wyborem.

onas-plyta

PŁYTA
ECOBARD

Specjalizujemy się w produkcji płyty komórkowej. Wykorzystaliśmy doskonały kształt kratownicy o fakturze sinusoidalnych celi. Dzięki temu nasze wyroby są ekologiczne, bardzo wytrzymałe i lekkie.

onas-design

ORYGINALNY
DESIGN

Nowatorskie, a jednocześnie użytkowe rozwiązania podnoszą jakość życia. Kochamy design i kochamy piękno. Chcemy, aby nasi klienci posiadali coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

onas-technologie

NOWE
TECHNOLOGIE

Technologia, którą ciągle udoskonalamy pozwala nam osiągnąć niemożliwe do tej pory rozwiązania, a bogaty park maszynowy pozwala nam wyprodukować towar według indywidualnych wzorów klienta.

onas-zespol

ZESPÓŁ
SPECJALISTÓW

Nasz wykwalifikowany zespół pracowników posiada duże doświadczenie w produkcji mebli. Każdy mebel, który opuszcza stanowisko jest meblem najwyższej klasy.

Nowoczesne meble to nowoczesne wzornictwo zamknięte w ciekawej formie. Nasze meble są nie tylko designerskie, ale również trwałe i ergonomiczne.

Dla tych którzy pozwolą się ponieść wyobraźni, dla tych którzy chcą być indywidualistami! Dla naszych klientów poszukujemy najlepszych rozwiązań!

Tworzymy rzeczy niepowtarzalne i wyjątkowe. Jesteśmy koneserami dobrego designu i alternatywnych, funkcjonalnych rozwiązań.

ikona-oferta

OFERTA

Firmę LDR-Ego tworzą ludzie z pasją, zafascynowani współczesnym designem. Naszą misją jest propagowanie najnowszych światowych trendów oraz wprowadzanie najnowocześniejszych rozwiązań do naszych pracowni. Wybierając spośród naszej oferty otrzymujecie Państwo gwarancję stworzenia oryginalnej i solidnej przestrzeni, dopasowanej do Waszych potrzeb w rozsądnej cenie.

Funkcjonalna i nowoczesna pracownia

MEBLE BIUROWE

Kuchnia marzeń szyta na miarę

MEBLE KUCHENNE

Designerskie wnętrza z charakterem

MEBLE POKOJOWE

Dla twojego dziecka

MEBLE DLA DZIECI

Funkcjonalne rozwiązania by żyło się wygodnie

MEBLE WIELOFUNKCYJNE

Znamy twoje potrzeby

POZOSTAŁE

ikona-kontakt

KONTAKT

Jeżeli chcesz porozmawiać o projekcie lub zadać nam pytanie – skontaktuj się z nami! Z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości.


Wiadomość wysłana